Meningen Camping Château De Lacomte Country Club

Bent u van plan om te gaan kamperen op Camping Château De Lacomte Country Club? Natuurlijk wilt u daar dan goed geinformeerd naar toe. Via onderstaande tabbladen kunt u informatie vinden over Camping Château De Lacomte Country Club, gelegen in Frankrijk, Midi-Pyrénées, Lot, Carlucet.

Terug naar zoeken
Boek bij

Gelegen tussen de Lot en de Dordogne, kindvrije Camping 4* Country Club Chateau de Lacomte is een mooie rustig gelegen bosrijke omgeving vol flora en fauna. Het is een met faciliteiten voor caravans, campers, RV’s, tenten en vouwwagens. Alle campingplaatsen zijn ruim opgezet en uitgerust met elektra en een eigen waterpunt.

Er is ook accommodatie te huur in de vorm van een gîte, een aantal houten chalets en stacaravans. Voor wie droomt van ontspanning, rust en stilte is Chateau de Lacomte de ideale bestemming. ‘s Avonds kunt u heerlijk dineren in restaurant “Les Etoiles”, iets drinken in de bar of buiten, op het verlichte terras met uitzicht op het zwembad, genieten van warme zomeravonden.

Onze campingplaatsen zijn gelegen in een kalme, rustgevende omgeving en zijn volledig in harmonie met het omringende parkland. Ervaar het Franse leven, tussen de Lot en de Dordogne, op z’n best, terwijl u geniet van het prachtige landschap om u heen. U doet weer volop energie op door de warme van de zon en de totale rust die Chateau de Lacomte haar gasten biedt.

Adres Château de La Comté ,46500 ,Carlucet, Lot, Midi-Pyrénées, Frankrijk
Telefoon 0033 (0)565387546
Website
Volgen via Camping Château De Lacomte Country Club Volgen via Facebook
Aantal plaatsen 86
Gemiddelde plaatsgrootte 120m2
Aantal sterren 4

Willekeurige acties voor u!

  • vanaf
    € 844,-
    Camping De Norgerberg
    Camping De Norgerberg
  • vanaf
    € 329,-
    Christelijke Camping De Betteld
  • vanaf
    € 870,-
    Camping Beerze Bulten
    Camping Beerze Bulten
  • vanaf
    € 294,-
    Camping Sallandshoeve
    Camping Sallandshoeve

Camping is aangesloten bij of erkend door

ANWB(campinggids)
ACSI
Camping Key Europe