Gelegen tussen de Lot en de Dordogne, kindvrije Camping 4* Country Club Chateau de Lacomte is een mooie rustig gelegen bosrijke omgeving vol flora en fauna. Het is een met faciliteiten voor caravans, campers, RV’s, tenten en vouwwagens. Alle campingplaatsen zijn ruim opgezet en uitgerust met elektra en een eigen waterpunt.
Er is ook accommodatie te huur in de vorm van een gîte, een aantal houten chalets en stacaravans. Voor wie droomt van ontspanning, rust en stilte is Chateau de Lacomte de ideale bestemming. ‘s Avonds kunt u heerlijk dineren in restaurant “Les Etoiles”, iets drinken in de bar of buiten, op het verlichte terras met uitzicht op het zwembad, genieten van warme zomeravonden.
Onze campingplaatsen zijn gelegen in een kalme, rustgevende omgeving en zijn volledig in harmonie met het omringende parkland. Ervaar het Franse leven, tussen de Lot en de Dordogne, op z’n best, terwijl u geniet van het prachtige landschap om u heen. U doet weer volop energie op door de warme van de zon en de totale rust die Chateau de Lacomte haar gasten biedt.
Adres | Château de La Comté ,46500 ,Carlucet, Lot, Midi-Pyrénées, Frankrijk |
Telefoon | 0033 (0)565387546 |
Website | Website van Camping Château De Lacomte Country Club |
Volgen via | |
Aantal plaatsen | 86 |
Gemiddelde plaatsgrootte | 120m2 |
Aantal sterren | 4 |